•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » Запорожець за Дунаєм

Запорожець за Дунаєм

24 червня вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи “Спас” з Осередку “Спас-Вихор” (Тренер: Прокопенко Василь) прийняли участь в ландшафтному театралізованому дійстві “Запорожець за Дунаєм”, присвяченому Дню Конституції України. На відкритті цього грандіозного дійства наші Спасівці виступили із показовим виступом, який не залишив байдужим жодного з глядачів. Крім того, наші вихованці прийняли участь в самій постанові, де продемонстрували неабияку витримку та готовність до виступів на великій сцені.
Глядачі були вражені неймовірно видовищним театралізованим дійством і, немов зачаровані, занурилися в славні та повчальні часи історії нашої неньки-України!
Дякуємо Організаторам та Учасникам цього незабутнього казкового дійства. Та вітаємо наших вихованців з успішним дебютом на Виставі такого високого рівня!

Слава Україні!

 

Запорожец__за_Дунаeм_(1) Запорожец__за_Дунаeм_(2) Запорожец__за_Дунаeм_(3) Запорожец__за_Дунаeм_(4) Запорожец__за_Дунаeм_(5) Запорожец__за_Дунаeм_(6) Запорожец__за_Дунаeм_(7) Запорожец__за_Дунаeм_(8) Запорожец__за_Дунаeм_(9)

Scroll To Top
-->