•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » «Запорожець за Дунаєм» на Співочому Полі в м. Київ

«Запорожець за Дунаєм» на Співочому Полі в м. Київ

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» з Осередків «Спас-Вихор» та «Спас-Яр», а також представники Театру козацького бою «Запорозький Спас» прийняли участь в ландшафтному театралізованому дійстві «Запорожець за Дунаєм», який присвячено Дню Незалежності України. Дійство відбувалось 22 серпня 2015 року на Співочому Полі в м. Київ.

 

Наші хлопці з Театру козацького бою «Запорозький Спас» мали вкрай відповідальне завдання – їхній виступ відкривав виставу. Спасівці успішно впоралися з цим завданням, не залишивши байдужим жодного з глядачів. Виступ наших запорожців зумів пробудити той вогонь у глядачів, що мусить горіти у кожного з українців!

Крім того, наші вихованці прийняли участь в самій постанові, де продемонстрували неабияку витримку та готовність до виступів на великій сцені.
Глядачі були вражені неймовірно видовищним театралізованим дійством і, немов зачаровані, занурилися в славні та повчальні часи історії нашої неньки-України!

Після вистави була здійснена незабутня та вражаюча прогулянка нічним містом, яку для нас провів наш Козак-побратим з м. Київ – Павло Реутов (за що ми йому щиро вдячні!).

Ще під час прогулянки ми зустріли нашого товариша – славетного Кобзаря Тараса Силенка, який подарував нам захоплюючий концерт з виконанням патріотичних пісень, що залишились в наших серцях. Низький уклін Вам, пане Тарасе, від нашого спасівського товариства за Вашу добру справу, яку Ви несете по всій нашій Незалежній та Могутній Україні!

Тож, висловлюємо Щиру Подяку Організаторам цього важливого Дійства за запрошення прийняти участь, а саме: Керівництву Запорізької обласної філармонії, особливо Генеральному Директору – Заслуженому працівнику культури України

Конаревій Ірині Едуардівні, а також Художньому керівнику – Заслуженому діячу мистецтв України – Лілії Грінь, Козацькому ансамблю пісні і танцю «ЗАПОРОЖЦІ», Запорізькому академічному симфонічному оркестру та всім учасникам постанови за незабутні враження та приємну і дружню компанію!

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Слава Україні!

01 02 03 04

 

Scroll To Top
-->