•  (uk)
2022/08/17
Головна » Новини » Діти із Запоріжжя і Львівщини не поділяють Україну на Західну і Східну – вона вся їхня.

Діти із Запоріжжя і Львівщини не поділяють Україну на Західну і Східну – вона вся їхня.

З 2 по 12 січня 26 вихованців підрозділу «Спас Січ» Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» відвідали мальовниче та незабутнє місце Дрогобич. Завдяки проекту «Діти Схід – Захід разом» 11 років поспіль юні козачата с Запоріжжя мають змогу потрапити в казкових світ Різдвяних свят на Західній Україні.

Майже кожного дня вихованці «Спас Січ» мали змогу знайомитись з новими традиціями, пам’ятками та історією Прикарпаття. Юні козаки відвідали музей стародавньої зброї та шоколадну майстерню у Львові, краєзнавчий музей та театр в м. Дрогобич, побували  в церкві Святого Юра, Святої Трійці, в церкві святих апостолів Петра і Павла, в музеї Сакрального мистецтва. Вразила церква Святого Юра, яка побудована понад 200 років тому назад без жодного цвяха. Гірський курорт в місті Славське та джерельне місто Східниці. Незабутня архітектура міста Дрогобич, вражаюча атмосфера міста Львів надовго залишаться в пам’яті як дітей, так і дорослих.

Найбільше вразило, як люди на Прикарпатті шанують давні національні традиції українського народу.

Маємо надію на змогу, ще не раз повернутися до чарівного Прикарпаття з мальовничою природою та гостинними добрими господарями.f3nfca51nvI Gbgw6RbSzP4 geRHNCfMIF0 L3R2njVj-Hw

Scroll To Top