•  (uk)
2018/07/18
Головна » Новини » В процес підготовки майбутніх охоронців правопорядку вводяться методики і елементи козацького бойового мистецтва «Спас».

В процес підготовки майбутніх охоронців правопорядку вводяться методики і елементи козацького бойового мистецтва «Спас».

Запорозькі козаки – степові лицарі, які протягом кількох століть захищали Європу на її східних кордонах. Запорозьке козацтво прославилось, як захисники волі, гідності і віри українського народу. Хочеться зазначити, що і в наші дні славні традиції козаків живуть і розвиваються. Так за ініціативою директора Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковника Микола Назаренко в процес підготовки майбутніх охоронців правопорядку вводяться методики і елементи козацького бойового мистецтва «Спас».
5 квітня в Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» були проведені змагання з боїв «Лава на лаву», в яких прийняли участь слухачі і викладачі академії. На запрошення директора Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковника Микола Назаренко в організації змагань прийняв участь голова координаційної ради з питань козацтва при запорізькій обласній адміністрації, віце-президент ГО «Всеукраїнської федерації «Спас» Костянтин Рижов.
З початку, Костянтин Рижов провів з учасниками змагань традиційне козацьке тренування «Козацький грай». Під час «Козацького граю» бійці розім’ялися і психологічно підготувалися до участі в боях «Лава на лаву».
В одну із лав став директор академії полковник Микола Назаренко, своїм прикладом надихав бійців до перемоги. Слухачи і викладачи академії показали високій рівень фізичної і психологічної підготовки, волю до перемоги і здатність діяти в команді.
Запоріжжя, ще раз показало, що є козацькою столицею України!
Слава запорозькому козацтву!
Слава Україні!

Scroll To Top
-->