•  (uk)
2018/05/25
Головна » Новини » В прифронтовому Покровську, що в 50-ти кілометрах від окупованого Донецька, 23 вересня вперше відбувся фестиваль етнічної культури «Східний оберіг».

В прифронтовому Покровську, що в 50-ти кілометрах від окупованого Донецька, 23 вересня вперше відбувся фестиваль етнічної культури «Східний оберіг».

На фестиваль приїхали козаки  із Запоріжжя, Нікополя, Апостолова на чолі з головою координаційної ради з питань розвитку козацтва Запорізької обласної державної адміністрації Рижовим Костянтином. Козаки своєю участю у фестивалю зазначили, що Донбас це Україна, що це споконвічна земля Вольностей Війська Запорозького Низового.

На центральному майданчику фестивалю підрозділ «Спас-вихор» Запорізької школи козацького бойового мистецтва «Спас», тренер Василь Прокопенко, влаштували виставу з демонстрацією бойової гімнастики, козацьких танців та  володінням  традиційною козацькою зброєю.  Юні спасівці  вразили своїм вмінням і щирістю мешканців та гостей фестивалю. Після виступу запорожців усі бажаючими змогли випробувати себе у козацьких розвагах організованих козаками, а  потім скуштувати справжнього куліша.

Завершенням фестивалю став виступ українських гуртів Широкий лан, The Doox тa Kozak System.

Керівництво федерації «Спас» висловлює подяку Мандику Віталію отаману «Затопської Січі» з усім товариством за організацію поїздки спасівців на фестиваль «Східний оберіг».

Scroll To Top
-->