•  (uk)
2020/01/25
Головна » Новини » В перше в історії національних видів спорту України в Черкасах 5-7 квітня пройшов Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас».

В перше в історії національних видів спорту України в Черкасах 5-7 квітня пройшов Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас».

В перше в історії національних видів спорту України в Черкасах 5-7 квітня пройшов Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас».

Організаторами турніру виступили Міністерство молоді і спорту України, ГО «Всеукраїнська федерація «Спас», Черкаська облдержадміністрації. Завданням чемпіонату було патріотичне виховання молоді на славних традиціях Запорозького козацтва, розвиток українських національних видів спорту, визначення сильніших спортсменів та формування збірної команди «Всеукраїнська федерація «Спас».

На урочисте відкриття  прийшли привітати учасників турніру організатори і почесні гості: Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Зеленській Максим Васильович, , Перший віце-президент ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» Рижов Костянтин Анатолійович, Начальник Управління кадрами ГУМВС підполковник поліції Давиденко Іван Анатолійович, Віце-президент Асоціації професійних єдиноборств України Помазан Сергій     Григорович, Віце-президент ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» Поляков Геннадій Михайлович, директор «Ценру туризму і краєзнавства екскурсій і спорту учнівської молоді» Басай Микола Петрович, президент Асоціації різних видів бойових мистецтв   Шульга Аза Вікторівна

Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас» відкрив президент ГО «Всеукраїнська федерація «Спас», радник міністра Міністерство молоді і спорту України Олександр Притула.  Після урочистих привітань своїм показовим виступом порадували спортсмени запорізької та січеславської федерацій «Спас».

Змагання проходили на двох килимах, спасівці показали високий рівень підготовки та волю до перемоги. В номінації «Воля до перемоги» виборола донець Марина (Хмельницька обл.), «Найкоротший бій» Литовченко Максим (Запорізька обл.), «За кращу техніку» Ланг Микита (Запорізька обл.). Чемпіонат України вкотре відкриває Україні нові імена переможців. А для юних спортсменів стане сходинкою на шляху до успіху і визнання.

Керівництво федерації «Спас» висловлює подяку за організацію та проведення Чемпіонату України з «Українського рукопашу «Спас» Олексанлру і Ярославі  Проценкам.

Цьогорічний чемпіонат з «Українського рукопашу «Спас» показав, що  козацькі традиції в Україні відроджені, а козацькі бойові мистецтва  розвиваються, виховуючи тисячі патріотів України.

Слава Україні!

Scroll To Top
-->