•  (uk)
2019/07/23
Головна » Новини » В Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 17 січня пройшли змагання з боїв «Лава на лаву».

В Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 17 січня пройшли змагання з боїв «Лава на лаву».

В першості Академії поліції з боїв «Лава на лаву» всі групи виставили свої команди.
Змагання урочисто відкрив директор академії, полковник Микола Назаренко Учасників турніру привітав голова Запорізької обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва Костянтин Рижов.
Змагання почалися з проведенням «Козацького граю», що дало можливість учасникам змагань розігратися, командам згуртуватися і підготуватися до боїв. Турнір проходив з азартом, кожна команда прагнула не поступитися супротивнику і перемогти. Команди, які діяли злагоджено і згуртовано отримували перемоги. Бої відбувалися за коловою системою, так що всі команди виходили позмагатися на козацьке коло кілька разів.
Керівництво академії високо оцінило результати включення в начально-виховний процес методик козацького бойового мистецтва «Спас». Ці заняття фізично розвивають, надають необхідні навички для майбутньої служби, гуртують підрозділи, сприяють патріотичному вихованню слухачів.
Директор академії Микола Назаренко, підкреслив необхідність впровадження козацького бойового мистецтва «Спас» в навчальний процес академії, а також зазначив, що необхідно продовжувати співпрацу з федерацією «Спас».
Слава Україні!
Слава Запорозькому козацтву!

Scroll To Top
-->