•  (uk)
2019/12/09
Головна » Новини » В Запорізькому козацькому ліцеї 26 травня 77 вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» здали іспит на І ступень молодика і пройшли посвяту в козачат Спасу.

В Запорізькому козацькому ліцеї 26 травня 77 вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» здали іспит на І ступень молодика і пройшли посвяту в козачат Спасу.

В Запорізькому козацькому ліцеї 26 травня 77 вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» здали іспит на І ступень молодика і пройшли посвяту в козачат Спасу. На спасівській захід завітали гості із Маріуполя президент Федерації метання ножа та сокири Олександр Смирнов зі своїми учнями, який привітав директора школи Спас, подарував спасівцям метальні ножі, а запорозьким козакам подякував за вагомий внесок у розвиток спортивного метання ножа та сокири  та відродження козацьких традицій.

Адміністрація школи «Спас» хоче висловити свою подяку директору козацького ліцею Губіной Оксані Олександрівні за допомогу в організації та проведенні іспитів  учнів школи Спас. Впевнені, що наша співпраця буде сприяти розвитку національних видів спорту та патріотичному вихованню дітей та молоді.

Scroll To Top
-->