•  (uk)
2020/05/31
Головна » Новини » В Запоріжжі 24 та 25 квітня на базі палацу культури «Орбіта» відбувся I-й відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує».

В Запоріжжі 24 та 25 квітня на базі палацу культури «Орбіта» відбувся I-й відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує».

В Запоріжжі     24 та 25 квітня на базі палацу культури «Орбіта» відбувся I-й відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує».  У фестивалі прийняв участь балет Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря, який приїхав до Запоріжжя на запрошення президента Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» Олександра Притули .

24 квітня балет академії танцю порадував своїм мистецтвом викладачів і Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету, де іх ласкаво зустрів директор полковник Микола Назаренко.

25 квітня 2019 року поки танцюристи чекали результатів конкурсу, на запрошення керівництва федерації «Спас» завітали до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Перед виступом, артистів балету і вихованців інтернату привітав віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» Костянтин Рижов

Артисти сучасного балету вражали жанровим розмаїттям, неповторністю рухів та композицій, професіоналізмом, високою виконавською майстерністю, багатством і пишністю костюмів.

Як учні, так і педагоги отримали велику естетичну насолоду та яскраві враження від концертної програми зірок балету.

Дякуємо за блискучий виступ артистам, а Олександру Притулі за запрошення.

До речі, на фестивалі-конкурсі «Терпсихора запрошує» танцювальний колектив здобув Гран-прі – найвищу нагороду. Не дарма вони вважаються одними із кращих у Європі.

Бажаємо креативним артистам і їхнім керівникам-професіоналам натхнення, абсолютної реалізації творчого потенціалу та підкорення нових мистецьких висот! Дякуємо за візит!

Scroll To Top
-->