•  (uk)
2020/02/29
Головна » Новини » В Запоріжжі 2 липня «Асоціація спортивних організацій». В палаці спорта «Юність» провела церемонію нагородження проекту «Спортивна гордість Запоріжжя» кращих спортсменів.

В Запоріжжі 2 липня «Асоціація спортивних організацій». В палаці спорта «Юність» провела церемонію нагородження проекту «Спортивна гордість Запоріжжя» кращих спортсменів.

В Запоріжжі 2 липня «Асоціація спортивних організацій». В палаці спорта «Юність» провела церемонію нагородження  проекту «Спортивна гордість Запоріжжя» кращих спортсменів.  В номінації «спортивна надія» був нагороджений учень ДЮСШ «Спас» Максим Литовченко, тренер Володимир Бєлєнков. Церімонію нагородження Максима провів президент «Всеукраїнської федерації «Спас», радник Міністра молоді і спорту України Олександр Притула.

Вітаємо з професійним святом спортивних журналістів. Запоріжжя Щиро вдячний спортивній родині Запоріжжя і Запорозького краю за підтримку і єдність. Щиро вдячні  Управлінню молоді і спорту ЗОДА за співпрацю, а також усім нашим друзям, які стоять на позиції духовності і розвитку у вихованні молоді.

 

Scroll To Top
-->