•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » В Запоріжжі відбулась чергова Міжнародна науково-практична конференція з питань патріотичного виховання молоді

В Запоріжжі відбулась чергова Міжнародна науково-практична конференція з питань патріотичного виховання молоді

DSC_5527

7 листопада у стінах Запорізької обласної ради відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція з питань патріотичного виховання молоді «Патріотичне виховання громадян в умовах інтеграційних процесів».

У залі зібрались люди, небайдужі до розвитку своєї країни, становлення її як міцної держави зі світлим майбутнім.

Свої роботи представляли дослідники з 20 регіонів України, відповідно до секцій: «Збереження духовних цінностей в умовах прискорення модернізаційних  глобалізаційних процесів», «Виховання громадянина та патріота в системі освіти», «Військово-патріотичне виховання. Традиції козацької педагогіки», «Державне управління та місцеве самоврядування у визначенні стратегії соціального розвитку України», «Роль молодіжної політики в реалізації патріотичного виховання», «Патріотичне виховання та інвестиції», «Формування громадянина та патріота в умовах розвитку демократичного суспільства: проблеми та пошуки». До дискусії були запрошені почесні гості з Росії, США, Білорусії, Грузії, Франції.

«В Запорізькій області створені всі умови для формування системи патріотичного виховання громадян України. При Запорізькім обласним центрі патріотичного виховання молоді сформована «Концепція   патріотичного виховання громадян в Запорізькій області» і запропонована, як проект для  державної концепції»,- визначив президент ВГО «Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Леонтійович Притула.

На відкритті конференції керівництвом області були відзначені грамотами найкращі   фахівці в системі патріотичного вихованні молоді, серед яких і тренер запорізької школи козацького бойового мистецтва «Спас» Павло Корякін.

Метою конференції було визначення подальших шляхів розвитку патріотичного виховання молоді, постановка та вирішення проблем, пошук нових ідей щодо розвитку країни.

За підсумками конференції буде видано збірку робіт дослідників.

 

Scroll To Top
-->