•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з боротьби «Навхрест».

Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з боротьби «Навхрест».

Святкуючи День Української Армії та День створення сучасного Запорозького козацтва Запорізька обласна федерація Козацького бойового мистецтва «Спас» традиційно проводить  Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з боротьби «Навхрест».  В Запорізькому НВК №100 6-7 грудня 2014 року показати свій козацький гарт зібралися команди  осередків міської та обласної ДЮСШ «Спас», Всеукраїнської Федерації грузинської боротьби «Чидаоба», та гості з полтавщини, всього 220 учасників.

Змагання урочисто відкрив Президент  Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» – К.А. Рижов. Учасників чемпіонату привітав ст. лейтенант Олександр Лисцер представник славної 55 артилерійської бригади, яка зараз боронить Україну від московських загарбників. Діти привітали гостя з Днем Української Армії, а вихованці осередку «Спас Вихор», Степногірського та Мелітопольського осередків вручили воїну малюнки, саморобні сувеніри з українськими символами та солодощі!

Разом з духовником Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» пане–отче Василем всі помолилися за українських бійців, захищаючих Батьківщину на сході країни. А закінчились урочистості  яскравими показовим виступами творчих колективів  НВК №100.

В перший день змагань на килим вийшли найменші учасники – діти 7-12 років та дівчата і довели, що в завзятті та волі до перемоги вони нічим не поступаються дорослим козакам  В другий день змагалися хлопці 13-18 років та дорослі козаки. Другий змагальний день урочисто відкрив Президент ВГО «Всеукраїнської федерації «Спас» – О.Л. Притула, з привітальним словом виступив президент Всеукраїнської федерації грузинської боротьби «Чидаоба» – Р.К. Шишинашвілі та Голова Науково-методичної Ради ВГО «Всеукраїнської федерації «Спас» В.А. Коломієць.

Під час змагань в залі працювала виставка творчих робіт батьків та вихованців ДЮСШ «Спас».

Керівництво Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» висловлює свою щиру подяку за допомогу в проведені  Відкритого чемпіонату міста Запоріжжя з боротьби «Навхрест» директору  НВК №100 4Ljx_nGvRYs DSC_6972 EH2DAQ0rK9o IMG_4343 IMG_4358 Zyi2VSsNFbk Изображение 001 Изображение 040

Scroll To Top
-->