•  (uk)
2022/08/17
Головна » Новини » Водохрещення

Водохрещення

У неділю 19 січня традиційно «Спасівці» із Запоріжжя святкували Водохрещення. Тренери та старші учні першими здійснили омовіння о 12 годині ночі на туристичному  пляжі , поблизу санаторію – профілакторію ВАТ «Запоріжсталь», що на о. Хортиця .

Вранці ж на 12.00 на Центральному пляжі міста Запоріжжя відбулося загальноміське свято, в якому прийняли учні Школи «Спас» з осередків «Спас Січ», «Спас Воля» та козацького полку імені Петра Сагайдачного. На святі, за присутності запорізького міського голови Олександра Ченсановича Сіна, відбулося святкове Богослужіння та освячення Води архієпископом Запорізьким та Мелітопольським Лукою, після чого всі бажаючі мали можливість покупатися в Дніпрі та набратися сили і здоров’я у цей святковий день на майбутній рік.

Загалом цього року у святі прийняли участь  близько 150 дітей – учнів та тренерів школи «Спас», які вже вкотре долучились до Водохрещенських купань! Найменшим хлопцям, що не побоялися окунутися у крижану воду, було лише по 6 років!

Після купання спасівці вирішили зігрітися традиційним козацьким способом – за допомогою змагу «лава на лаву», яке відбувалося у трьох вікових групах – діти, юнаки, дорослі. Цього року вперше запорізька обласна федерація «Спас» влаштовує таке дійство на Водохрещення, після якого жоден учасник не залишився без купи позитивних емоцій та пам’ятного сувеніру на згадку від організаторів.

IMG_3018 IMG_2974

Scroll To Top
-->