•  (uk)
2022/08/17
Головна » Новини » Благодійна акція з підтримки українського війська «Патріотичні серця»

Благодійна акція з підтримки українського війська «Патріотичні серця»

5 жовтня 2014 року на майдані Маяковського в Запоріжжі відбулася благодійна акція з підтримки українського війська «Патріотичні серця». Організаторами акції виступила Сотня самооборони «Запоріжжя» та Пластунівський курінь Запорозького війська низового «Запорозька Січ».

Під час заходу для Запоріжців свою майстерність дарували: Заслужений артист естрадного мистецтва України – Анатолій Сердюк, Етно-фольк дует «Жайворонки», «Мистецький курінь» Запорозького війська низового «Запорозька січ», Етно-музичний клуб «Барабанза», ансамбль «Троїсті музики» («Одна родина»), вихованці школи козацького бойового мистецтва «СПАС» осередок «Спас – Яр», дует  Катерина Червінська та Анна Косович.

Після концерту для дітей було організовано «Козацькі забави» та Лава на лаву «Штовхач», в результаті яких кожна команда отримала солодкі подарунки.

Під час заходу на площі відбувався благодійний ярмарок та збір коштів на потреби українського війська, також всі бажаючі городяни мали можливість принести для воїнів теплі речі, листи та українську символіку.  DSC_6993 DSC_7008 DSC_7150 DSC_7176 DSC_6989

Scroll To Top
-->