•  (uk)
2021/12/09
Головна » ВГО "Спас" » ЗМІ про нас » Відзнака світового рівня за особливі досягнення у бойових мистецтвах здобута запорожцем з федерації “Спас”

Відзнака світового рівня за особливі досягнення у бойових мистецтвах здобута запорожцем з федерації “Спас”

Три дні поспіль у «Залі Слави» м. Атлантік-Сіті, штат Нью-Джерсі, США проходило щорічне нагородження відзнакою за особливий вклад у розвиток бойових мистецтв, у якому брали участь такі гранд-майстри світу у бойових мистецтвах, як Чак Норріс, Ден Северн, Джордж Бірман, Сантьяго Санчес та інші.

Олександр Притула

 

Вперше одним з номінантів на нагородження даною відзнакою та її володарем став представник з України – президент всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» та єдиний Повноважний Національний представник Міжнародної конфедерації бойових мистецтв в Україні – запорожець Олександр Леонтійович Притула.

Дана відзнака є найбільшим свідченням визнання єдиного українського національного бойового мистецтва «Спас» у світі бойових мистецтв за всю історію, яка вже знаходиться у Запоріжжі!

 

http://cossackland.org.ua/2014/02/04/vidznaka-svitovoho-rivnya-za-osoblyvi-dosyahnennya-u-bojovyh-mystetstvah-zdobuta-zaporozhtsem-z-federatsiji-spas/

Scroll To Top
-->