•  (uk)
2022/08/17
Головна » Архів новин » Як спасівці зі скелі стрибали!

Як спасівці зі скелі стрибали!

12-14 квітня відбулась ще одна незабутня подорож спасівців до печерного комплексу Качі-Кальону, що знаходиться в Бахчисарайському районі АР Крим. Головною метою перебування в цих неймовірно краєвидних місцях було здійснення заповітного стрибка зі скелі висотою 100 метрів, організатор даного дійства запорізька команда «ROCK ‘N’ ROPE Jumping Team».

13 квітня в суботу погода видалась на диво чудовою, незважаючи на невеликий дощик, день був сонячний та теплий, що дозволило здійснити неймовірну прогулянку по чудовим місцям, також випала можливість спостерігати, як багато відчайдушних сміливців змогли подолати свій страх та здійснити стрибок у, здавалося, безодню. З настанням вечора без сумніву було чим розважитись: мали місце і пісні біля вогнища, і душевні розмови та найголовніше  – це приготування традиційного козацького Кулішу, що прийшовся до смаку всім бажаючим.

Ранок 14 квітня зустрів  трошки похмуро, але це не зіпсувало настрій нікому, адже повинно здійснитись найголовніше дійство – стрибнути зі скелі 100 метрової висоти. Подолати страх довелося як козакам так і козачкам, які не менш проявили мужність та відвагу. Всі залишись в такому неперевершеному захваті, що навіть погода почала «плакати» від щастя)))

Висловлюємо Найщирішу Подяку Організаторам незабутнього дійства  команді Rock’N’Rope Jumping Team (м. Запоріжжя), які без сумніву знають як зробити людину щасливою!!!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!!!

Scroll To Top
-->