•  (uk)
2022/01/27
Головна » Архів новин » Чемпіонат м. Запоріжжя з рукопашу «Спас»

Чемпіонат м. Запоріжжя з рукопашу «Спас»

Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» провела Чемпіонат м. Запоріжжя з рукопашу «Спас», присвячений пам’яті «Героїв Крут». Так, в козацькій звитязі, вшанувавши пам’ять бійців студенського куріння, призупинивших наступ московської навали на Київ.

Змагання проходили 2 лютого в школі № 100 на 2 килимах. В Чемпіонаті м. Запоріжжя з рукопашу «Спас» прийняло участь 206 спортсменів з міста та області.

На урочисте відкриття змаганнь  до спасівців завітали: президент всеукраїнської федерації «Спас» Притула Олександр, народний депутат України Кальцев Сергій, а також депутати міської ради Михайлик Павло, Гончаренко Людмила , Ткачова Лариса, Огородник Людмила.

З привітальним словом виступив народний депутат України Сергій Кальцев, визначивши велику значимість федерації «Спас» у відродженні української бойової культури та вихованні підростаючого покоління в козацьких бойових традиціях. Сергій Кальцев подарував Запорізькій школі «Спас» спортивний інвентарь,  пообіцявши всіляко підтримувати розвиток рукопашу «Спас» В Запоріжжі.

Результати відкритого Чемпіонату міста Запоріжжя з українського рукопашу “Спас”:
011 (1) 005 (1) 004 (1) 019 (1) 016

Scroll To Top
-->