•  (uk)
2022/08/17
Головна » Архів новин » В місті–курорті Анапі на Кубані 22-23 лютого відбувся ХІ Міжнародний турнір з козачого бою «Спас»

В місті–курорті Анапі на Кубані 22-23 лютого відбувся ХІ Міжнародний турнір з козачого бою «Спас»

В місті–курорті Анапі на Кубані 22-23 лютого відбувся ХІ Міжнародний турнір з козачого бою «Спас». На якій прибула збірна України під керівництвом Віце-президента Костянтина Рижова та Віце-президента з міжнародного розвиту ВГО «Всеукраїнської федерації «Спас» полковника МВС Бориса Шаповалова.

На урочистому відкриті турніра з привітальним словом виступив Борис Шаповалов, а Костянтин Рижов передав лист Голові адміністрації Краснодарського краю від Запорізької обласної адміністрації і лист з пропозицією про співпрацю від Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» до Кубанського козацького війська.

В змаганнях прийняло участь 4 спортсмена з України, з яких вибороли: 3 місце в категорії до 66 кг. – Дядюра Олександер і 1 місце в суперважкій вазі серед дорослих – Захожий Олександр.

На закриття турніру Віце-президента ВГО «Всеукраїнської федерації “Спас” Костянтина Рижова було нагороджено грамотами від Отамана Анапаського козачого товариства і від Всевеликого Війська Донського.

Scroll To Top