•  (uk)
2022/08/17
Головна » Архів новин » Відкритий чемпіонату міста Запоріжжя з боротьби «Штовхач»

Відкритий чемпіонату міста Запоріжжя з боротьби «Штовхач»

9 березня Запорізька Школа козацького бойового мистецтва «Спас» традиційно вшановувала пам’ять видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка проведенням Відкритого чемпіонату міста Запоріжжя з боротьби «Штовхач», який відбувся на базі ЗЗШ №42.

В змаганнях прийняло участь 68 козачат 2004 року народження та молодше, які представляли осередки Запорізької школи «Спас»: «Спас Воля», «Спас Сокіл», «Спас Вихлист», «Спас Яр» та «Полк імені Петра Сагайдачного», а також діти осередку Обласної ДЮСШ з українського рукопашу «Спас» – команда «Відродження» зі Степногірська.

В цих змаганнях приймають участь козачата, які тільки роблять перші кроки в опануванні козацького бойового мистецтва, адже за правилами, щоб здобути перемогу у поєдинку необхідно виштовхнути супротивника за межі кола, або провести кидок. Однак такі прості правила дозволяють залучити до змагальної практики навіть найменших козачат 5-8 років.

За підсумками змагань переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами а також подарунками від Товариства «Просвіта» та Дитячого розважального центру «Малята Хата».

Scroll To Top
-->